WW12DT953R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW12DT953R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 953 OHM 0.4W 0.5% AXIAL
listoch: 1.WW12DT953R.pdf2.WW12DT953R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie WW12DT953R
Číslo dielu WW12DT953R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 953 OHM 0.4W 0.5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 131464 pcs Dátový hárok 1.WW12DT953R.pdf2.WW12DT953R.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
séria WW odpor 953 Ohms
Výkon (watty) 0.4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 953 Ohms ±0.5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound