WVM7FBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WVM7FBR100
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.1 OHM 7W 1% RADIAL
listoch: 1.WVM7FBR100.pdf2.WVM7FBR100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie WVM7FBR100
Číslo dielu WVM7FBR100 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.1 OHM 7W 1% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81816 pcs Dátový hárok 1.WVM7FBR100.pdf2.WVM7FBR100.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
séria WVM odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 7W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 250°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.579" (40.11mm) Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 100 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound