WVM5JB20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WVM5JB20R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 20 OHM 5W 5% RADIAL
listoch: 1.WVM5JB20R0.pdf2.WVM5JB20R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie WVM5JB20R0
Číslo dielu WVM5JB20R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 20 OHM 5W 5% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 110434 pcs Dátový hárok 1.WVM5JB20R0.pdf2.WVM5JB20R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
séria WVM odpor 20 Ohms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 250°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.047" (26.60mm) Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 20 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound