WVM10JB500R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WVM10JB500R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 500 OHM 10W 5% RADIAL
listoch: 1.WVM10JB500R.pdf2.WVM10JB500R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie WVM10JB500R
Číslo dielu WVM10JB500R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 500 OHM 10W 5% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77736 pcs Dátový hárok 1.WVM10JB500R.pdf2.WVM10JB500R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.634" L x 0.480" W (16.10mm x 12.19mm)
séria WVM odpor 500 Ohms
Výkon (watty) 10W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 250°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.433" (36.40mm) Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 500 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound