WRF3JTR330
Prehľad produktov
Číslo dielu: WRF3JTR330
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES WW 3W 0.33 OHM 5% AXIAL
listoch: 1.WRF3JTR330.pdf2.WRF3JTR330.pdf
  • správa
Špecifikácie WRF3JTR330
Číslo dielu WRF3JTR330 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES WW 3W 0.33 OHM 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5970 pcs Dátový hárok 1.WRF3JTR330.pdf2.WRF3JTR330.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -80/ +900ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
séria WRF odpor 330 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WRF 3 0.33 5% R