WRF1JT110R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WRF1JT110R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES WW 1W 110 OHM 5% AXIAL
listoch: 1.WRF1JT110R.pdf2.WRF1JT110R.pdf
  • správa
Špecifikácie WRF1JT110R
Číslo dielu WRF1JT110R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES WW 1W 110 OHM 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4529 pcs Dátový hárok 1.WRF1JT110R.pdf2.WRF1JT110R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -80/ +900ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
séria WRF odpor 110 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WRF 1 110 5% R