VM7JBR680
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM7JBR680 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VM7JBR680
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CERM WW 7W 0.68 OHM 5% VERT
listoch: 1.VM7JBR680.pdf2.VM7JBR680.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie VM7JBR680
Číslo dielu VM7JBR680 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CERM WW 7W 0.68 OHM 5% VERT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 197427 pcs Dátový hárok 1.VM7JBR680.pdf2.VM7JBR680.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±800ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
séria VM odpor 680 mOhms
Výkon (watty) 7W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená VM 7 0.68 5% B