VM5JBR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM5JBR500 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VM5JBR500
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.5 OHM 5W 5% RADIAL
listoch: 1.VM5JBR500.pdf2.VM5JBR500.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie VM5JBR500
Číslo dielu VM5JBR500 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.5 OHM 5W 5% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 593809 pcs Dátový hárok 1.VM5JBR500.pdf2.VM5JBR500.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±800ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
séria VM odpor 500 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 250°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.024" (26.00mm) Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 500 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound