TR50JBC100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
TR50JBC100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TR50JBC100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 50W 5% TO220
listoch: 1.TR50JBC100R.pdf2.TR50JBC100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TR50JBC100R
Číslo dielu TR50JBC100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 50W 5% TO220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46382 pcs Dátový hárok 1.TR50JBC100R.pdf2.TR50JBC100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení TO-220 Veľkosť / rozmer 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
séria TR odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 50W obal Bulk
Balík / puzdro TO-220-2 Ostatné mená TR 50 T2 100 5% B