TR100JBC22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TR100JBC22R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 22 OHM 100W 5% TO247-2
listoch: TR100JBC22R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
105 pcs
  • správa
Špecifikácie TR100JBC22R0
Číslo dielu TR100JBC22R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 22 OHM 100W 5% TO247-2 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17932 pcs Dátový hárok TR100JBC22R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení TO-247 Veľkosť / rozmer 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
séria TR odpor 22 Ohms
Výkon (watty) 100W obal Bulk
Balík / puzdro TO-247-2 Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.825" (20.96mm) Vlastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Poruchovosť - Detailný popis 22 Ohms ±5% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film