SM8035FT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM8035FT150R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM8035FT150R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 1% 4W 8035
listoch: 1.SM8035FT150R.pdf2.SM8035FT150R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
  • správa
Špecifikácie SM8035FT150R
Číslo dielu SM8035FT150R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150 OHM 1% 4W 8035 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86305 pcs Dátový hárok 1.SM8035FT150R.pdf2.SM8035FT150R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 8035 Veľkosť / rozmer 0.827" L x 0.350" W (21.00mm x 8.90mm)
séria SM odpor 150 Ohms
Výkon (watty) 4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8035 J-Lead Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.377" (9.57mm) Vlastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 150 Ohms ±1% 4W Chip Resistor 8035 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound