SM6227FTR511
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FTR511 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM6227FTR511
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.511 OHM 1% 3W 6227
listoch: 1.SM6227FTR511.pdf2.SM6227FTR511.pdf
  • správa
Špecifikácie SM6227FTR511
Číslo dielu SM6227FTR511 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.511 OHM 1% 3W 6227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 109673 pcs Dátový hárok 1.SM6227FTR511.pdf2.SM6227FTR511.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 6227 Veľkosť / rozmer 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
séria SM odpor 511 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6227 J-Lead Ostatné mená SM 3 0.511 1% R