SM6227FT604R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FT604R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM6227FT604R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 604 OHM 1% 3W 6227
listoch: 1.SM6227FT604R.pdf2.SM6227FT604R.pdf
  • správa
Špecifikácie SM6227FT604R
Číslo dielu SM6227FT604R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 604 OHM 1% 3W 6227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 128960 pcs Dátový hárok 1.SM6227FT604R.pdf2.SM6227FT604R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 6227 Veľkosť / rozmer 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
séria SM odpor 604 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6227 J-Lead Ostatné mená SM 3 604 1% R