SM4124JB3R90
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
SM4124JB3R90 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM4124JB3R90
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 3.9 OHM 5% 2W 4124
listoch: 1.SM4124JB3R90.pdf2.SM4124JB3R90.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SM4124JB3R90
Číslo dielu SM4124JB3R90 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES SMD 3.9 OHM 5% 2W 4124 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 186371 pcs Dátový hárok 1.SM4124JB3R90.pdf2.SM4124JB3R90.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 2W
Napätie - porucha 4124 Hrúbka (Max) ±100ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) séria SM
Stav RoHS Bulk polarizácia 4124 J-Lead
Ostatné mená SM 2 3.9 5% B
SM23.95%B
SM23.95%B-ND
SM23.9JB
SM23.9JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SM4124JB3R90 Výška - sedenie (Max) 0.195" (4.95mm)
Vlastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding FIFO je 2
Rozšírený popis 3.9 Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
popis RES SMD 3.9 OHM 5% 2W 4124 Povlak, typ puzdra Wirewound