SM4124FTR866
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FTR866 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM4124FTR866
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.866 OHM 1% 2W 4124
listoch: 1.SM4124FTR866.pdf2.SM4124FTR866.pdf
  • správa
Špecifikácie SM4124FTR866
Číslo dielu SM4124FTR866 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.866 OHM 1% 2W 4124 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 154260 pcs Dátový hárok 1.SM4124FTR866.pdf2.SM4124FTR866.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 4124 Veľkosť / rozmer 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
séria SM odpor 866 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4124 J-Lead Ostatné mená SM 2 0.866 1% R