SM4124FTR650
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FTR650 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM4124FTR650
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.65 OHM 1% 2W 4124
listoch: 1.SM4124FTR650.pdf2.SM4124FTR650.pdf
  • správa
Špecifikácie SM4124FTR650
Číslo dielu SM4124FTR650 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.65 OHM 1% 2W 4124 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 148067 pcs Dátový hárok 1.SM4124FTR650.pdf2.SM4124FTR650.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 4124 Veľkosť / rozmer 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
séria SM odpor 650 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4124 J-Lead Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.195" (4.95mm) Vlastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 650 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound