SM4124FTR154
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FTR154 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM4124FTR154
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.154 OHM 1% 2W 4124
listoch: 1.SM4124FTR154.pdf2.SM4124FTR154.pdf
  • správa
Špecifikácie SM4124FTR154
Číslo dielu SM4124FTR154 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.154 OHM 1% 2W 4124 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 121388 pcs Dátový hárok 1.SM4124FTR154.pdf2.SM4124FTR154.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 4124 Veľkosť / rozmer 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
séria SM odpor 154 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4124 J-Lead Ostatné mená SM 2 0.154 1% R