SM4124FT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT75R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM4124FT75R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 75 OHM 1% 2W 4124
listoch: 1.SM4124FT75R0.pdf2.SM4124FT75R0.pdf
  • správa
Špecifikácie SM4124FT75R0
Číslo dielu SM4124FT75R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 75 OHM 1% 2W 4124 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 161126 pcs Dátový hárok 1.SM4124FT75R0.pdf2.SM4124FT75R0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 4124 Veľkosť / rozmer 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
séria SM odpor 75 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4124 J-Lead Ostatné mená SM 2 75 1% R
SM2751%R
SM2751%R-ND
SM275FR
SM275FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.195" (4.95mm)
Vlastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Poruchovosť -
Detailný popis 75 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound zloženie Wirewound