SM4124FT2R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT2R80 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM4124FT2R80
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.8 OHM 1% 2W 4124
listoch: 1.SM4124FT2R80.pdf2.SM4124FT2R80.pdf
  • správa
Špecifikácie SM4124FT2R80
Číslo dielu SM4124FT2R80 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.8 OHM 1% 2W 4124 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 172486 pcs Dátový hárok 1.SM4124FT2R80.pdf2.SM4124FT2R80.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 4124 Veľkosť / rozmer 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
séria SM odpor 2.8 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4124 J-Lead Ostatné mená SM 2 2.8 1% R
SM22.81%R
SM22.81%R-ND
SM22.8FR
SM22.8FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.195" (4.95mm)
Vlastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Poruchovosť -
Detailný popis 2.8 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound zloženie Wirewound