SM4124FT147R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT147R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM4124FT147R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 147 OHM 1% 2W 4124
listoch: 1.SM4124FT147R.pdf2.SM4124FT147R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie SM4124FT147R
Číslo dielu SM4124FT147R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 147 OHM 1% 2W 4124 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 182216 pcs Dátový hárok 1.SM4124FT147R.pdf2.SM4124FT147R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 4124 Veľkosť / rozmer 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
séria SM odpor 147 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4124 J-Lead Ostatné mená SM 2 147 1% R