SM4124FBR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FBR500 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM4124FBR500
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.5 OHM 1% 2W 4124
listoch: 1.SM4124FBR500.pdf2.SM4124FBR500.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SM4124FBR500
Číslo dielu SM4124FBR500 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.5 OHM 1% 2W 4124 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 160364 pcs Dátový hárok 1.SM4124FBR500.pdf2.SM4124FBR500.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 4124 Veľkosť / rozmer 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
séria SM odpor 500 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro 4124 J-Lead Ostatné mená SM 2 0.5 1% B
SM2-0.5F
SM2-0.5F-ND
SM20.5F
SM20.5F-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.195" (4.95mm)
Vlastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Poruchovosť -
Detailný popis 500 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound zloženie Wirewound