SM2615FT698R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT698R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM2615FT698R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 698 OHM 1% 1W 2615
listoch: 1.SM2615FT698R.pdf2.SM2615FT698R.pdf
  • správa
Špecifikácie SM2615FT698R
Číslo dielu SM2615FT698R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 698 OHM 1% 1W 2615 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 112050 pcs Dátový hárok 1.SM2615FT698R.pdf2.SM2615FT698R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2615 Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
séria SM odpor 698 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2615 J-Lead Ostatné mená SM 1 698 1% R