RWT5AJB6R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RWT5AJB6R80
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 6.8 OHM 5W 5% RADIAL
listoch: RWT5AJB6R80.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RWT5AJB6R80
Číslo dielu RWT5AJB6R80 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 6.8 OHM 5W 5% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 184778 pcs Dátový hárok RWT5AJB6R80.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Radial Lead Veľkosť / rozmer 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
séria RWT odpor 6.8 Ohms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) Vlastnosti Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 6.8 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Fusible, Pulse Withstanding, Safety Wirewound