RVC2512KT47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC2512KT47R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC2512KT47R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 47 OHM 10% 1W 2512
listoch: 1.RVC2512KT47R0.pdf2.RVC2512KT47R0.pdf
  • správa
Špecifikácie RVC2512KT47R0
Číslo dielu RVC2512KT47R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 47 OHM 10% 1W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 363530 pcs Dátový hárok 1.RVC2512KT47R0.pdf2.RVC2512KT47R0.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
séria RVC odpor 47 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená RVC 2512 47 10% R