RVC2512FT59K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC2512FT59K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC2512FT59K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 59K OHM 1% 1W 2512
listoch: 1.RVC2512FT59K0.pdf2.RVC2512FT59K0.pdf
  • správa
Špecifikácie RVC2512FT59K0
Číslo dielu RVC2512FT59K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 59K OHM 1% 1W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 311781 pcs Dátový hárok 1.RVC2512FT59K0.pdf2.RVC2512FT59K0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
séria RVC odpor 59 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená RVC 2512 59K 1% R