RVC2512FT22K6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC2512FT22K6
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 22.6K OHM 1% 1W 2512
listoch: RVC2512FT22K6.pdf
  • správa
Špecifikácie RVC2512FT22K6
Číslo dielu RVC2512FT22K6 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 22.6K OHM 1% 1W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 286818 pcs Dátový hárok RVC2512FT22K6.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
séria RVC odpor 22.6 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 22.6 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film