RVC2010JT47K0
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC2010JT47K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 47K OHM 5% 1/2W 2010
listoch: RVC2010JT47K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RVC2010JT47K0
Číslo dielu RVC2010JT47K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 47K OHM 5% 1/2W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 520039 pcs Dátový hárok RVC2010JT47K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria RVC odpor 47 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 47 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film