RVC1206FT51R1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC1206FT51R1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC1206FT51R1
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 51.1 OHM 1% 1/4W 1206
listoch: 1.RVC1206FT51R1.pdf2.RVC1206FT51R1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RVC1206FT51R1
Číslo dielu RVC1206FT51R1 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 51.1 OHM 1% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1165013 pcs Dátový hárok 1.RVC1206FT51R1.pdf2.RVC1206FT51R1.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
séria RVC odpor 51.1 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená RVC 1206 51.1 1% R