RVC1206FK25K0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC1206FK25K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 25K OHM 1% 1/4W 1206
listoch: RVC1206FK25K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RVC1206FK25K0
Číslo dielu RVC1206FK25K0 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES SMD 25K OHM 1% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 954818 pcs Dátový hárok RVC1206FK25K0.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha 1206 Hrúbka (Max) ±200ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) séria RVC
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 1206 (3216 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Výrobné číslo výrobcu RVC1206FK25K0
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti -
FIFO je 2 Rozšírený popis 25k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1% popis RES SMD 25K OHM 1% 1/4W 1206