RVC0805JT240K
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC0805JT240K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 240K OHM 5% 1/8W 0805
listoch: RVC0805JT240K.pdf
  • správa
Špecifikácie RVC0805JT240K
Číslo dielu RVC0805JT240K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 240K OHM 5% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1393449 pcs Dátový hárok RVC0805JT240K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RVC odpor 240 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 240 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film