RVC0402FT402K
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC0402FT402K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 402K OHM 1% 1/16W 0402
listoch: RVC0402FT402K.pdf
  • správa
Špecifikácie RVC0402FT402K
Číslo dielu RVC0402FT402K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 402K OHM 1% 1/16W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1271390 pcs Dátový hárok RVC0402FT402K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402 Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
séria RVC odpor 402 kOhms
Výkon (watty) 0.063W, 1/16W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.016" (0.40mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 402 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film