RV431K07T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV431K07T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RV431K07T
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
listoch: RV431K07T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie RV431K07T
Číslo dielu RV431K07T Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 561593 pcs Dátový hárok RV431K07T.pdf
Varistorové napätie (typ) 430V Varistorové napätie (Min) 387V
Varistorové napätie (Max) 473V séria RV
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Disc 7mm
Ostatné mená RV431K07TCT Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet obvodov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Maximálne napätie DC 350V
Maximálne striedavé napätie 275V Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant energie 28J
Detailný popis 430V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Aktuálny - nárast 1.2kA
Kapacita @ Frekvencia 115pF @ 1kHz