RSPF3JA8K20
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF3JA8K20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 8.2K OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF3JA8K20.pdf2.RSPF3JA8K20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF3JA8K20
Číslo dielu RSPF3JA8K20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 8.2K OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 399508 pcs Dátový hárok 1.RSPF3JA8K20.pdf2.RSPF3JA8K20.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSPF odpor 8.2 kOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSPF 3 8.2K 5% T