RSPF3JA47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF3JA47R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 47 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF3JA47R0.pdf2.RSPF3JA47R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF3JA47R0
Číslo dielu RSPF3JA47R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 47 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 413997 pcs Dátový hárok 1.RSPF3JA47R0.pdf2.RSPF3JA47R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSPF odpor 47 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSPF 3 47 5% T