RSPF2JT4K70
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF2JT4K70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.7K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF2JT4K70.pdf2.RSPF2JT4K70.pdf
  • správa
Špecifikácie RSPF2JT4K70
Číslo dielu RSPF2JT4K70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 4.7K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1214973 pcs Dátový hárok 1.RSPF2JT4K70.pdf2.RSPF2JT4K70.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
séria RSPF odpor 4.7 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 4.7 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film