RSPF2JT13K0
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF2JT13K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 13K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF2JT13K0.pdf2.RSPF2JT13K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF2JT13K0
Číslo dielu RSPF2JT13K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 13K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1288835 pcs Dátový hárok 1.RSPF2JT13K0.pdf2.RSPF2JT13K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
séria RSPF odpor 13 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 13 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film