RSPF2JA180K
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF2JA180K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 180K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF2JA180K.pdf2.RSPF2JA180K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF2JA180K
Číslo dielu RSPF2JA180K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 180K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1257602 pcs Dátový hárok 1.RSPF2JA180K.pdf2.RSPF2JA180K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
séria RSPF odpor 180 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSPF 2 180K 5% T