RSPF2FT825R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF2FT825R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 825 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSPF2FT825R.pdf2.RSPF2FT825R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF2FT825R
Číslo dielu RSPF2FT825R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 825 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 714383 pcs Dátový hárok 1.RSPF2FT825R.pdf2.RSPF2FT825R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
séria RSPF odpor 825 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSPF 2 825 1% R