RSPF2FT3K16
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF2FT3K16
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.16K OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSPF2FT3K16.pdf2.RSPF2FT3K16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF2FT3K16
Číslo dielu RSPF2FT3K16 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.16K OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 564386 pcs Dátový hárok 1.RSPF2FT3K16.pdf2.RSPF2FT3K16.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
séria RSPF odpor 3.16 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSPF2FT3K16CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 3.16 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film