RSPF2FA6R81
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF2FA6R81
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 6.81 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSPF2FA6R81.pdf2.RSPF2FA6R81.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF2FA6R81
Číslo dielu RSPF2FA6R81 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 6.81 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 540294 pcs Dátový hárok 1.RSPF2FA6R81.pdf2.RSPF2FA6R81.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
séria RSPF odpor 6.81 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSPF 2 6.81 1% T