RSPF12JA470K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF12JA470K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 470K OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF12JA470K.pdf2.RSPF12JA470K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF12JA470K
Číslo dielu RSPF12JA470K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 470K OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2185526 pcs Dátový hárok 1.RSPF12JA470K.pdf2.RSPF12JA470K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria RSPF odpor 470 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSPF 1/2 470K 5% T