RSPF12FT90R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF12FT90R9
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 90.9 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSPF12FT90R9.pdf2.RSPF12FT90R9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF12FT90R9
Číslo dielu RSPF12FT90R9 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 90.9 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1503220 pcs Dátový hárok 1.RSPF12FT90R9.pdf2.RSPF12FT90R9.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria RSPF odpor 90.9 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 90.9 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film