RSMF5FT33K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5FT33K2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF5FT33K2
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33.2K OHM 5W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF5FT33K2.pdf2.RSMF5FT33K2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF5FT33K2
Číslo dielu RSMF5FT33K2 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 33.2K OHM 5W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 196064 pcs Dátový hárok 1.RSMF5FT33K2.pdf2.RSMF5FT33K2.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
séria RSMF odpor 33.2 kOhms
Výkon (watty) 5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 33.2 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film