RSMF3JT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT82K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF3JT82K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82K OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF3JT82K0.pdf2.RSMF3JT82K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF3JT82K0
Číslo dielu RSMF3JT82K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 82K OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 560002 pcs Dátový hárok 1.RSMF3JT82K0.pdf2.RSMF3JT82K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSMF odpor 82 kOhms
Výkon (watty) 3W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSMF382KJRCT
RSMF382KJRCT-ND
RSMF3JT82K0CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 82 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film