RSMF3JB7K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB7K50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF3JB7K50
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 7.5K OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF3JB7K50.pdf2.RSMF3JB7K50.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF3JB7K50
Číslo dielu RSMF3JB7K50 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 7.5K OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 951272 pcs Dátový hárok 1.RSMF3JB7K50.pdf2.RSMF3JB7K50.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSMF odpor 7.5 kOhms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 3 7.5K 5% A