RSMF3FT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FT100K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF3FT100K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 3W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF3FT100K.pdf2.RSMF3FT100K.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF3FT100K
Číslo dielu RSMF3FT100K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100K OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 649004 pcs Dátový hárok 1.RSMF3FT100K.pdf2.RSMF3FT100K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSMF odpor 100 kOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 3 100K 1% R