RSMF3FB2K49
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FB2K49 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF3FB2K49
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.49K OHM 3W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF3FB2K49.pdf2.RSMF3FB2K49.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF3FB2K49
Číslo dielu RSMF3FB2K49 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.49K OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 616075 pcs Dátový hárok 1.RSMF3FB2K49.pdf2.RSMF3FB2K49.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSMF odpor 2.49 kOhms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 3 2.49K 1% A