RSMF2JTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JTR200 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2JTR200
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.2 OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF2JTR200.pdf2.RSMF2JTR200.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF2JTR200
Číslo dielu RSMF2JTR200 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.2 OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1354318 pcs Dátový hárok 1.RSMF2JTR200.pdf2.RSMF2JTR200.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 200 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSMF 2 0.2 5% R