RSMF2JT680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT680R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2JT680R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 680 OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF2JT680R.pdf2.RSMF2JT680R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF2JT680R
Číslo dielu RSMF2JT680R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 680 OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2073881 pcs Dátový hárok 1.RSMF2JT680R.pdf2.RSMF2JT680R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 680 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 2 680 5% R