RSMF2JT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT100K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2JT100K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF2JT100K.pdf2.RSMF2JT100K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF2JT100K
Číslo dielu RSMF2JT100K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1799989 pcs Dátový hárok 1.RSMF2JT100K.pdf2.RSMF2JT100K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 100 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSMF2100KJRCT
RSMF2100KJRCT-ND
RSMF2JT100KCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 100 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film